Неформальна освіта

Онлайн-платформа Zrozumilo!

Шановні здобувачі вищої освіти спеціальності 141 «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка», запрошуємо Вас долучитись до освітньої онлайн-платформи Zrozumilo! Слухачам курсів доступні відеолекції та навчальні матеріали, форуми та тестові завдання. Після проходження курсів можна отримати відповідні сертифікати. Для деяких курсів розрахована кількість кредитів ЄКТС, що дає змогу в подальшому подати їх до зарахування як результати навчання, набуті в результаті неформальної (інформальної) освіти. Посилання на он-лайн платформу: www.zrozumilo.in.ua


Онлайн-освіта з Educational Era!

Шановні здобувачі освіти! Не втрачайте можливості опанувати продукти студії онлайн-освіти Educational Era, яка створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Отримані сертифікати про успішне закінчення курсів дають можливість перезарахувати результати навчання, як отримані в результаті інформальної освіти.


Schneider Electric University запрошує здобувачів вищої освіти опанувати онлайн-курси в енергетичній області!

Schneider Electric University – університет в галузі енергетики для енергоефективності, надає безкоштовний доступ до онлайн-курсів в енергетичній області. Вивчення цих курсів дає можливість отримати необхідні навички в енергетичній області. Отримані сертифікати про успішне закінчення курсів дають можливість перезарахування результатів навчання, як отримані в результаті неформальної/неформальної освіти.


Увага навчання зі сталої та відновлювальної енергетики!

Шановні здобувачі вищої освіти! Запрошуємо пройти безкоштовний онлайн-курс «Стала та відновлювальна енергетика. Основи».

Відновлювальна енергетика швидко розвивається в усьому світі й забезпечує глобально сталий розвиток та покращує екологію. Широкий спектр можливих альтернативних джерел видобутку енергії створює технічні та технологічні виклики перед інженерами для покращення ефективності, економічності та стабільності щодо її генерації, накопичення, розподілу та використання. Масштаби та темпи впровадження альтернативних джерел енергії формують запит на ширшу обізнаність спеціалістів.

Це курс, який розкриває слухачам весь спектр технічних викликів та перспектив розвитку сучасних технологій у галузі альтернативної та відновлювальної енергетики.
Матеріал курсу розроблений у творчій співпраці ГО «Об’єднання молодих науковців НТУ «ХПІ» разом з профільними викладачами Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (Україна) та академічних експертів із технічних університетів США (Temple University, Berkeley National Laboratory, British-Columbia, Tulane University).

Для кожного окремого тематичного напрямку цього курсу провідний фахівець із американського університету поділився досвідом викладання та результатами досліджень. Курс може бути корисним для студентів бакалаврату в галузі електричної інженерії. Особи, які успішно пройдуть курс матимуть можливість перезарахувати результати навчання, набуті в умовах неформальної освіти з навчальної дисципліни “Комбіновані системи перетворення відновлювальної енергії”.


Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів!

Шановні здобувачі вищої освіти! Запрошуємо пройти безкоштовний онлайн-курс “Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів” на найбільшій платформі онлайн-курсів в Україні “Prometheus”. Особи, які успішно пройдуть курс матимуть можливість перезарахувати результати навчання, набуті в умовах неформальної освіти з навчальної дисципліни “Охорона праці та цивільний захист”.


Платформа онлайн-навчання COURSERA пропонує безкоштовні онлайн-курси для українських студентів!

Кожний студент України може отримати безкоштовний доступ до курсів «Coursera» – платформи онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету.

Команда «Coursera» першою відгукнулась на запит МОН та вже у березні розпочала співпрацю: для українських студентів було відкрито понад 6,5 тис. курсів із 400 спеціалізацій за програмами найкращих університетів та компаній світу.
Уже понад 20 тис. студентів і викладачів приєдналися до Coursera та успішно опановують онлайн-курси від Google, Meta, IBM, Microsoft, Amazon Web Services, а також таких провідних університетів світу, як Yale University, California Institute of the Arts, Duke University, Erasmus University Rotterdam та інших.

Багато слухачів вивчає одразу декілька курсів. Загалом українські студенти вже успішно пройшли понад 28 тис. курсів та отримали безкоштовні сертифікати.

Для надання доступу та промоції онлайн-освіти на початку березня 2022 року МОН запропонувало кожному закладу освіти визначити менеджера з онлайн-освіти, який відповідатиме за впровадження цифрових рішень та координацію онлайн-освіти в своєму закладі.

Призначені менеджери є провідниками між слухачами та платформами, їхня участь необхідна для відкриття безкоштовного доступу до контенту та реагування на запити студентів. Нині на Coursera зареєстровано більше 300 менеджерів українських закладів освіти, що адмініструють процеси на платформі для понад 20 тис. студентів з України.

Нагадаємо, що в березні 2022 року МОН розроблено порядок визнання результатів навчання за допомогою платформ онлайн-освіти, за якими кожний заклад фахової передвищої або вищої освіти визначає алгоритм зарахування проходження онлайн-курсів. Заклади освіти можуть і вже успішно перераховують результати онлайн-курсів.

Для викладачів платформа допоможе доповнити основні навчальні програми, для студентів стане додатковим джерелом знань.

Здобувачі фахової передвищої та вищої освіти в Україні та їхні викладачі можуть отримати безкоштовний доступ до платформи «Coursera» за цим посиланням. Наприкінці травня МОН та команда «Coursera» провели спільний вебінар для закладів освіти про унікальні можливості використання освітніх онлайн-платформ. Відеозапис можна переглянути за посиланням.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України


© 2024 CUNTU