«День науки» в Центральноукраїнському національному технічному університеті!

19 квітня 2019 р.

18 квітня 2019 року кафедра «Електротехнічні системи та енергетичний менеджмент» прийняла активну участь у традиційному заході «День науки». У рамках заходу кафедра презентувала наукові досягнення та прийняла участь у науково-технічної конференції «Наука в ЦНТУ: основні досягнення та перспективи розвитку».


Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко взяв участь у заходах до Дня науки. Разом з ректором університету Михайлом Чорноволом, перший заступник голови облдержадміністрації відвідав виставку та поцікавився розробками студентів та викладачів, що вже впроваджуються.
Під час спілкування із студентським та викладацьким колективами очільник області високо оцінивши їх досягнення:
– Розвиток України та її роль в світі залежить від наукового потенціалу. Саме науковці забезпечують розвиток важливих сьогодні галузей енергоефективності, раціонального природокористування, будівництва.


На пленарному засіданні конференції виступив завідувач кафедри Плєшков Петро Григорович з доповіддю «Моніторинг енергоефективності та впровадження енергетичної сертифікації в бюджетних установах Кіровоградської області».


© 2022 KNTU