Курси підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності (за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності»)

Програма навчання розрахована на підготовку висококваліфікованих та компетентних енергоаудиторів в Україні, які зможуть підготувати технічний та економічний аналіз будівлі, видавати сертифікати енергоефективності для будівель відповідно до законодавства України, сприяти об’єднанням співвласників житла в підготовці необхідних заяв та документів для роботи з Фондом енергоефективності України.

Навчання проводять викладачі університету, що мають досвід викладання спеціальних дисциплін з термомодернізації будівель, мають кваліфікаційні атестати на право провадити діяльність з проведення аудиту енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем; пройшли курс навчання для тренерів та отримали відповідні сертифікати, крім того мають практичний досвід модернізації інженерних систем будівель, виготовлення енергетичних сертифікатів тощо. Окремі теми будуть викладати спеціалісти GIZ. Практична частина занять буде проведена спільно з регіональним представником Фонду енергоефективності в Кіровоградській області Мельником Віталієм на одному з ОСББ м. Кропивницький.

Комплексний курс тривалістю 9 днів містить:
- лекції на спеціальну тематику (будівельна фізика, сертифікація енергетичної ефективності будівель, інженерні системи будівель, економічна оцінка заходів з термомодернізації);
- практичні питання щодо проходження енергоаудиту та впровадження заходів з термомодернізації будівель; - приклади розрахунків енергоспоживання будівлі;
- роботи в групах/домашні завдання з розрахунками;
- тестування зі спеціальних питань енергоаудиту будівель для підтвердження рівня кваліфікації слухачів;
- небезпечні матеріали, вимірювання та перевірка, фінансування заходів з термомодернізації;
- приклади розрахунків складових енергетичного сертифікату будівлі;
- характерні особливості роботи Фонду енергоефективності України з об’єднаннями співвласників житла;
- іспит.

У кінці курсу, за умови успішного складання іспиту та відвідання як мінімум 80% курсу, учасники отримають сертифікат про успішне проходження курсу за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні»

Вартість навчання диференційована, залежить від кількості слухачів в групі та в середньому становить 3900-4200 грн із одного слухача за комплексний 9-ти денний курс.

Для реєстрації на курс професійної підготовки енергоаудиторів необхідно заповнити форму за посиланням:

https://forms.gle/TX8DggkD6CUahdzz7

Проходження курсу професійної підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності (за матеріалами проекту GIZ «Підтримка національного Фонду енергоефективності») надає слухачам додаткову можливість успішно пройти професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем у атестаційній комісії Центральноукраїнського національного технічного університету та отримати кваліфікаційні атестати з внесенням до бази даних атестованих енергоаудиторів Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

За додатковою інформацією звертайтесь до Петрової Катерини, секретаря атестаційної комісії ЦНТУ з підготовки та атестації енергоаудиторів за тел: 066-612-7341.

e-mail: audit.kntu@gmail.com.

Організація та проведення тренінгу для тренерів відбувалась в рамках проекту GIZ "Підтримка національного Фонду енергоефективності" та програми екологічних реформ (S2I) за підтримки Федерального міністерства довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU).

Детальніше за посиланням:
https://eefund.org.ua/v-odesi-grupa-vikladachiv-vnz-uspishno-sklala-ispiti-na-kursakh-dlya-treneriv-z-energoauditu
© 2022 KNTU