Представники ЦНТУ взяли участь у відкритті Міжнародної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’2017»

25 квітня 2017 р.

25 квітня 2017р. відбулося відкриття Міжнародної конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’2017». В рамках проведення пленарного засідання конференції відбулося підписання меморандуму про партнерство щодо підвищення науково-освітнього та експертного потенціалу в сферах енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України.

Крім того, на пленарному засідання в залі Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з доповідями виступили видатні українські вчені в галузі енергетики та енергетичного менеджменту, зокрема Басок Б.І., Денисюк С.П, Лазуренко О.П., Жежеленко І.В., Фомічов Є.П. та інші.

Центральноукраїнський національний технічний університет представляли зав. каф. «Електротехнічні системи та енергетичний менеджмент», професор Плєшков П.Г. та професор Серебренніков С.В, які виступили з доповіддю «Підвищення рівня енергетичної незалежності центральноукраїнського регіону шляхом залучення місцевих енергоресурсів».

© 2022 KNTU