Виконані енергоаудити

ЕНЕРГОАУДИТ
Петрівської ЗОШ І ступеня філії комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»


В результаті виконання енергетичного аудиту початкової ЗОШ I-III ступенів смт. Петрово виявлено джерела підвищених втрат теплової, електричної та інших видів енергії, обґрунтовано комплекс з 11 енергозаощаджуючих заходів, визначено клас енергоефективності будівлі та розроблено її енергетичний паспорт.

Загальні інвестиції для 11 заходів становлять близько 2 300 000 грн.

У результаті впровадження рекомендованих 11 енергоефективних заходів (ЕЕЗ) очікується зменшення енергоспоживання приблизно на 950 000 кВт год у рік (1 000 000 грн заощаджень на рік), а також покращення мікроклімату та збільшення рівня комфорту в будівлях.

Впровадження ЕЕЗ призведе також до зменшення на 260 т у рік емісії CO2 – еквівалентів парникових газів.

Розроблені ЕЕЗ згруповано у 3 пакети (табл.1) залежно від капіталовкладень та очікуваного заощадження енергії. Основні показники по пакетах наведено у табл.2.

Таблиця 1. Розроблені ЕЕЗ, сформовані у 3 пакети

Таблиця 2. Основні показники по пакетахЕНЕРГОАУДИТ
системи зовнішнього освітлення м. Олександрія
Досліджено світлотехнічні характеристики та виконано енергетичний аудит системи зовнішнього освітлення м. Олександрія. Визначено базовий рівень електроспоживання для вулиць 2-ї та 3–ї категорій з урахуванням нормативного рівня освітленості та втрат у живлячій електромережі.ЕНЕРГОАУДИТ
Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці
з дослідженням енергоефективних заходів та розробленням енергетичного паспорту головного корпусу
В результаті виконання енергетичного аудиту Власівського пансіонату для ветеранів війни та праці з геріатричним відділенням виявлено джерела підвищених втрат теплової та інших видів енергії, обґрунтовано комплекс з 15 енергозаощаджуючих заходів, визначено клас енергоефективності будівлі головного корпусу пансіонату та розроблено її енергетичний паспорт.

Загальні інвестиції для 15 заходів становлять близько 15 000 000 грн.

У результаті впровадження рекомендованих 15 енергоефективних заходів (ЕЕЗ) очікується зменшення енергоспоживання приблизно на 700 000 кВт год у рік (3 000 000 грн. заощаджень на рік), а також покращення мікроклімату та збільшення рівня комфорту в будівлях.

Впровадження ЕЕЗ призведе також до зменшення на 531 т у рік емісії CO2 – еквівалентів парникових газів.

Розроблені ЕЕЗ згруповано у 3 пакети (табл.1) залежно від капіталовкладень та очікуваного заощадження енергії. Основні показники по пакетах наведено у табл. 2.

Таблиця 1. Розроблені енергоефективні заходи, згруповані у 3 пакети

Таблиця 2. Основні показники по пакетахЕНЕРГОАУДИТ
Комунального підприємства «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня»,
обґрунтування енергозаощаджующих заходів та розроблення енергетичного паспорту будівель
Виконано енергетичний аудит комунального підприємства «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня», виявлено джерела підвищених втрат теплової та інших видів енергії, обґрунтовано комплекс з 10 енергозаощаджуючих заходів, визначено клас енергоефективності будівель та розроблено їх енергетичні паспорти.

Загальні інвестиції для 10 заходів становлять близько 7 700 000 грн.

У результаті впровадження рекомендованих 10 енергоефективних заходів (ЕЕЗ) очікується зменшення енергоспоживання приблизно на 1 300 000 кВт год у рік (930 000 грн. заощадження в рік), а також покращення мікроклімату та збільшення рівня комфорту.

Впровадження ЕЕЗ призведе також до зменшення на 330 т у рік викидів CO2 – еквівалентів парникових газів.

Розроблені ЕЕЗ згруповано у 4 пакети залежно від капіталовладень та очікуваного заощадження енергії (табл.1). Основні показники по пакетах наведено у табл.2.

Таблиця 1. Розроблені ЕЕЗ, сформовані у 4 пакети

Таблиця 2. Основні показники по пакетахЕНЕРГОАУДИТ
Кіровоградської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія»,
обґрунтування енергозаощаджуючих заходів та розроблення енергетичного паспорту будівлі
В результаті виконання енергетичного аудиту обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» (ОСДЮСШОР «Надія») виявлено джерела підвищених втрат теплової та інших видів енергії, обґрунтовано комплекс з 14 енергоефективних заходів (ЕЕЗ), визначено клас енергоефективності будівлі та розроблено її енергетичний паспорт.

Загальні інвестиції для 14 енергозаощаджуючих заходів становлять близько 12 000 000 грн.

У результаті впровадження рекомендованих 14 ЕЕЗ очікується зменшення енергоспоживання приблизно на 1 300 000 кВт год у рік (3 000 000 грн заощаджень на рік), а також покращення мікроклімату та збільшення рівня комфорту в будівлі.

Впровадження ЕЕЗ призведе також до зменшення на 550 т у рік емісії CO2 – еквівалентів парникових газів.

Розроблені ЕЕЗ згруповано у 3 пакети (табл.1) залежно від капіталовкладень та очікуваного заощадження енергії. Основні показники по пакетах наведено у табл. 2.

Таблиця 1. Розроблені енергоефективні заходи, згруповані у 3 пакети

Таблиця 2. Основні показники по пакетах© 2019 KNTU